خانه » اخبار » پرسپولیس4-ذوب‌آهن0/برانکوتیمی‌بدون‌باخت‌درلیگ‌ایران‌نگذاشت،بدترین‌باخت‌عمرقلعه‌نویی + تابناک

پرسپولیس4-ذوب‌آهن0/برانکوتیمی‌بدون‌باخت‌درلیگ‌ایران‌نگذاشت،بدترین‌باخت‌عمرقلعه‌نویی + تابناک

برانکو ایوانکوویچ با پرسپولیس، با شکست ذوب‌آهن اصفهان تیمی در لیگ برتر ایران باقی نگذاشت Ú©Ù‡ طعم باخت را مقابل تیمش تجربه نکرده باشند.پرسپولیس با این پیروزی 30 امتیازی شد Ùˆ همچنان با یک بازی کمتر در صدر جدول قرار دارد.

به گزارش تابناک ورزشی،در ادامه دیدارهای هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال از ساعت 15 امروز (جمعه) تیم‌های پرسپولیس Ùˆ ذوب‌آهن در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند Ú©Ù‡ این دیدار با برتری 4 بر صفر پرسپولیس خاتمه یافت. علی علیپور در دقیقه 11ØŒ کمال کامیابی‌نیا در دقیقه 36ØŒ گادوین منشا در دقیقه 70 Ùˆ فرشاد احمدزاده در دقیقه 79 برای پرسپولیس گلزنی کردند. مرتضی تبریزی در دقیقه 40 یک ضربه پنالتی را برای ذوب‌آهن از دست داد.

امیر قلعه نویی Ú©Ù‡ پیش از این با تراکتورسازی Ùˆ استقلال مقابل برانکو شکست خورده بود، اینبار تجربه شکست با ذوب آهن را هم به کارنامه خود اضافه کرد Ùˆ رشید مظاهری نیز در یک روز Ú©Ù… فروغ نتوانست مانع از اشتباهات خط دفاعی تیمش شود Ùˆ سرخ‌ها توانستند جشنواره Ú¯Ù„ خود در آزادی را با Ú¯Ù„ های منشا، علی پور، کامیابی نیا Ùˆ احمدزاده رقم بزنند. در این بازی بار دیگر حریف مقابل پرسپولیس پنالتی از دست داد Ùˆ از قضا اینبار هم ضربه مامور زدن پنالتی به تیرک دروازه بیرانوند برخورد کرد. در شرایطی Ú©Ù‡ زاهدی فر یک پنالتی پرحریف Ùˆ حدیث برای ذوب اعلام کرده بود، تبریزی آن را به تیرک دروازه کوبید تا سرنوشتی مشابه محسن فروزان Ùˆ بوعذار نصیب او شود.

پرسپولیس در این دیدار با ترکیب علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی (کاپیتان)ØŒ شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان (از دقیقه 71 فرشاد احمدزاده)ØŒ وحید امیری( از دقیقه 86 آدام همتی)ØŒ گادوین منشا Ùˆ علی علیپور( از دقیقه 78 سیامک نعمتی) به میدان رفت.

شاگردان قلعه‌نویی با ترکیب محمدرشید مظاهری، محمد نژادمهدی، جورجی گولسیانی ØŒ مهدی مهدی‌پور، سیدمحمد حسینی، مرتضی تبریزی (از دقیقه 46 مهدی رجب‌زاده)ØŒ احسان پهلوان( از دقیقه 64 ربیع عطایا)ØŒ دانیال اسماعیلی‌فر، مهران درخشان‌مهر( از دقیقه 77 محمد ستاری)ØŒ حمید بوحمدان Ùˆ Ú©ÛŒ‌روش استنلی به مصاف پرسپولیس رفتند.

دقیقه 1: پاس در عمق محسن مسلمان به گادوین منشا رسید اما تعلل مهاجم پرسپولیس باعث شد ضمن برخورد توپ با دستش، مدافعان ذوب‌آهن توپ را دفع کنند.

دقیقه 11: پاس در عرض خطرناک علی علیپور از سمت راست به داخل محوطه جریمه ذوب‌آهن به گادوین منشا نرسید Ùˆ مدافعان ذوب‌آهن توپ را دور کردند.

دقیقه 21: کرنر خطرناک بازیکنان ذوب‌آهن با ضربه دانیال اسماعیلی‌فر به مرتضی تبریزی رسید Ú©Ù‡ ضربه سر شیرجه‌ای این بازیکن به Ø´Ú©Ù„ خطرناکی از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه 22: پاس پشت پای زیبای گادوین منشا در داخل محوطه جریمه به وحید امیری رسید تا او با یک پاس زیبا توپ را به علی علیپور رساند و مهاجم سرخپوشان با یک بغل پای زمینی گل نخست را به ثمر برساند.

دقیقه 29: شوت احسان پهلوان از پشت محوطه جریمه پرسپولیس با واکنش ناقص بیرانوند به کرند رفت. ضربه کرنر ارسالی بازیکن ذوب‌آهن نیز با ضربه سر Ú©ÛŒ‌روش استنلی از روی دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 31: پاس در عمق مرتضی تبریزی به Ú©ÛŒ‌روش استنلی رسید Ú©Ù‡ ضربه بی‌دقت این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 32: همکاری بازیکنان ذوب‌آهن در داخل محوطه جریمه با ضربه استنلی همراه شد Ú©Ù‡ توپ در اختیار بیرانوند قرار گرفت. پرتاب بلند دروازه‌بان پرسپولیس نیز وحید امیری را در موقعیت ضد حمله قرار داد Ú©Ù‡ پاس در عرض خوب این بازیکن با کنترل بی‌‌دقت محسن مسلمان باعث شد توپ در اختیار وحید مظاهری قرار بگیرد.

دقیقه 36: کرنر محسن مسلمان با عبور از روی سر علیپور به کامیابی‌نیا رسید Ùˆ ضربه سراین بازیکن Ú¯Ù„ دوم پرسپولیس را رقم زد.

دقیقه 39: زاهدی‌فرد، داور این دیدار خطای هل دادن شجاع‌خلیل‌زاده را روی Ú©ÛŒ‌روش استنلی پنالتی اعلام کرد، پنالتی Ú©Ù‡ مشکوک بود Ùˆ جنجال زیادی به پا کرد.

دقیقه 40: پنالتی ذوبی‌ها توسط مرتضی تبریزی به تیرک دروازه پرسپولیس برخورد کرد تا شاگردان قلعه‌نویی یک فرصت خوب را برای Ú©Ù… کردن اختلاف با پرسپولیس از دست بدهند.

دقیقه 59: روی یک ضدحله فوق سریع از سوی پرسپولیسی‌ها این منشا بود Ú©Ù‡ با رشید مظاهری تک به تک شد اما ضربه اش توسط گلر ذوب مهار شد.

دقیقه 74: شوت پرقدرت کامیابی نیا را مظاهری به طور ناقص مهار کرد تا فرصت برای ضربه آکروباتیک علی پور مهیا شود اما ضربه گلزن پرسپولیسی راهی به دروازه نیافت.

 Ø´Ø±Ø­ Ú¯Ù„‌ها

 Ù¾Ø±Ø³Ù¾ÙˆÙ„یس 1 ذوب آهن 0: ( دقیقه 22ØŒ علی علیپور): حرکت فوق العاده منشا درون هجده Ùˆ پاس او برای وحید امیری با ارسال زمینی این بازیکن برای علیپور همراه شد تا آقای Ú¯Ù„ پرسپولیس ساده ترین کار برای باز کردن دروازه مظاهری را پیش رو داشته باشد.

 Ù¾Ø±Ø³Ù¾ÙˆÙ„یس 2 ذوب آهن 0: ( کمال کامیابی نیا، دقیقه 36) : روی ارسال کرنر محسن مسلمان کمال کامیابی نیا با ضربه سر Ú¯Ù„ دوم پرسپولیس را به نام خود کرد.

 Ù¾Ø±Ø³Ù¾ÙˆÙ„یس 3 ذوب آهن 0 : ( گادوین منشا، دقیقه 70): در حالی Ú©Ù‡ ذوب به دنبال Ú©Ù… کردن فاصله Ú¯Ù„ ها بود علی علیپور با ارسال زمینی خود درون هجده قدم حریف منشا را در آستانه دروازه خالی حریف قرار داد تا او ساده ترین راه را برای شکست طلسم خود در گلزنی داشته باشد.

 Ù¾Ø±Ø³Ù¾ÙˆÙ„یس 4 ذوب آهن 0 : ( دقیقه 79ØŒ فرشاد احمدزاده): ارسال دیدنی وحید امیری با ضربه سر فوق العاده فرشاد احمدزاده یک Ú¯Ù„ تماشایی را برای شاگردان برانکو به ارمغان آورد.


پایگاه خبری ادراک نیوز

پرسپولیس4-ذوب‌آهن0/برانکوتیمی‌بدون‌باخت‌درلیگ‌ایران‌نگذاشت،بدترین‌باخت‌عمرقلعه‌نویی
پرسپولیس4-ذوب‌آهن0/برانکوتیمی‌بدون‌باخت‌درلیگ‌ایران‌نگذاشت،بدترین‌باخت‌عمرقلعه‌نویی

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '

دوباره بررسی کنید.

رجزخوانی نتانیاهو برای حزب‌الله

رجزخوانی نتانیاهو برای حزب‌الله رجزخوانی نتانیاهو برای حزب‌الله …ادامه خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *