خانه » اخبار » اخبار خبرگزاری ایرنا » بدهی 240 میلیارد ریالی سازمان‌های بیمه گر به بیمارستان امام بهشهر + اخبار خبرگزاری ایرنا

بدهی 240 میلیارد ریالی سازمان‌های بیمه گر به بیمارستان امام بهشهر + اخبار خبرگزاری ایرنا

اخبار خبرگزاری ایرنا


کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گزارش خبرنگار ایرنا ، افشین امیرخانلو روز پنجشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه این مبلغ بدهی را معادل هشت ماه درآمد کامل این بیمارستان برآورد کرد .
وی درآمد ماهانه بیمارستان امام بهشهر را 30 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود که 25 میلیارد ریال از این مبلغ را سازمان های بیمه گر باید پرداخت کنند.
امیرخانلو همچنین با اعلام این که پرستاران بیمارستان امام بهشهر 10 ماه کارانه طلب دارند ، گفت که پزشکان و دیگر نیروهای فعال در این بیمارستان هم بیش از یک سال کارانه طلبکارند و تاکنون موفق به دریافت نشده اند.
بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهر اکنون دارای 520 نیرو در بخش های مختلف است که از این تعداد 70 نیروی متخصص و بقیه شامل کادر درمانی ، خدماتی ، اداری و فنی هستند.
رئیس بیمارستان امام بهشهر ضریب اشغال تخت بیمارستان را در فصل سرد سال 100 درصد اعلام کرد و افزود : جمعیت این شهر در فصول و ماههای مختلف شناور است.
علاوه بر حضور گردشگران در فصول مختلف سال ، شهر بهشهر در فصل پائیز و زمستان میزبان هزاران نفر از ساکنان مناطق کوهستانی شرق مازندران است که به علت فصلی بودن کشاورزی در آن منطقه و کمبود امکانات از جمله سوخت زمستانی به شهر مهاجرت می کنند.
شهرستان بهشهر حدود 170 هزار نفر جمعیت دارد که از این تعداد حدود 90 هزار نفر در شهر بهشهر زندگی می کنند.
** عدم تطابق جمعیت و امکانات
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) بهشهر با اشاره به ساخت بیمارستان 220 تختخوابی خاتم‌ الانبیا این شهر ، گفت : این بیمارستان مرکز ترامای شرق مازندران است و در واقع ما اکنون 220 تخت در بیمارستان دولتی کم داریم که این بیمارستان جایگزین در دست اقدام است.
وی افزود : بیمارستان امام با کمبود سردخانه مواجه است و چهار سردخانه جوابگوی جمعیت این شهرستان نیست و باید تدابیر لازم انجام شود تا در صورت بروز حادثه و بحران بزرگ ، مدیریت بحران انجام و به نحو احسن به این موارد توجه شود.
امیرخانلو گفت : با توجه به نیاز شرق مازندران به مرکز تصویربرداری ام آر آی، این مرکز در بیمارستان امام بهشهر در حال تجهیز است و تا کنون 750 میلیون تومان هزینه شده است و تا تکمیل هفت میلیارد تومان هزینه خواهد شد.
وی افزود : بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهر، ماهانه به یکهزار 350 دیالیزی و 100 بیمار تالاسمی خدمت می دهد و همچنین روزانه بین 50 تا 100 فیزیوتراپی در آن انجام می شود و در مجموع سالانه 240 هزار نفر از این بیمارستان خدمات می گیرند.
رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهر در مورد زباله های عفونی و دفن پساب این بیمارستان هم گفت : تولید روزانه زباله این بیمارستان 850 کیلوگرم است که 350 کیلوگرم این زباله ها عفونی و 500 کیلوگرم غیرعفونی است که زباله های عفونی براساس استانداردهای لازم جمع آوری و دپو و سوزانده می شود و هیچ گونه زباله عفونی در حالت عادی ، همراه زباله دفن نمی شود مگر اینکه خطای انسانی و خستگی کار موجب شود.
خبرنگار : مریم نظری ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7332/1654

انتهای پیام /*

پایگاه خبری ادراک نیوز

بدهی 240 میلیارد ریالی سازمان‌های بیمه گر به بیمارستان امام بهشهر
بدهی 240 میلیارد ریالی سازمان‌های بیمه گر به بیمارستان امام بهشهر

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '

دوباره بررسی کنید.

سه طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان زیرکوه به بهره‌برداری رسید + اخبار خبرگزاری ایرنا

اخبار خبرگزاری ایرنا کد خبر: 82821194 (6375876) تاریخ خبر: 1396/11/16 ساعت: 17:59 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *